Batida


Batida to rodzinna firma zarządzana przez trzy pokolenia kobiet: Jadwigę, Jolantę i Caroline Radziszewskie. Nasz koncept cukierni połączonej z piekarnią inspiruje warszawiaków do odkrywania nowych smaków już od 29 lat. Otwierając naszą pierwszą cukiernię w Warszawie w latach 90., ustawiliśmy piece przy dużych oknach, tak aby wszyscy mogli zobaczyć proces powstawania naszych produktów. Efekt tych działań sprzed niemal 30 lat możecie skonsumować w jednym z naszych pięciu słodkich butików: Batida Grzybowska, Batida Krakowskie Przedmieście, Batida Konstancin, Batida Wola i już wkrótce Batida Koszyki.


Korzystając z usług lokalnych, sprawdzonych dostawców mamy pewność, że składniki, których używamy są najwyższej jakości.
Nie uznajemy półproduktów, wszystkie wyroby przygotowujemy własnoręcznie od podstaw. Całym sercem wspieramy kulturę EKO. Lubimy podejmować wyzwania, a nasza praca jest jednocześnie naszą pasją.


Znasz nas na słodko, poznaj nas na słono – Batida to również profesjonalne i kompleksowe usługi cateringowe oraz nowoczesny e-sklep. Inspirują nas ludzie, architektura i sztuka. Mamy przyjemność pracować zarówno z klientem indywidualnymi jak i korporacyjnym, przygotowując eventy dla 20 jak i dla 2000 osób. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – catering stylizowany na lata 20. ubiegłego wieku, miejski piknik na dachu budynku czy artystyczny catering w postindustrialnej przestrzeni – proszę bardzo.

https://batida.pl/