Endorfina FoksalPałac Zamoyskich to neorenesansowy kompleks wybudowany w latach 1875-1877. Zanim posiadłość stała się własnością Konstantego Zamoyskiego w 1870 roku, wykorzystywana była jako ogród spacerowy stylizowany na londyński Vauxhall. W 1949 roku zabytek został główną siedzibą Stowarzyszenia Architektów Rzeczpospolitej Polskiej.


W roku 2006 powstała Restauracja Endorfina Foksal. Inspiracją do stworzenia miejsca, które w wystroju połączyło klasykę i elementy nowoczesności, był właśnie zabytkowy pałac. Kuchnia mieszcząca się w salach pałacowych zachwyca nie tylko piękną architekturą, ale przede wszystkim wyszukaną kuchnią międzynarodową z ukłonem w kierunku kuchni polskiej. Na terenie kompleksu znajduje się jeden z najpiękniejszych ogrodów w Warszawie i pomimo, że znajduje się w samym sercu miasta, można w nim odpocząć, posłuchać śpiewu ptaków, jednocześnie delektując się wyszukanym lunchem. Obiekt dysponuje całoroczną oranżerią, w której realizowane są wydarzenia dla nawet dla 500 osób. Mnogość sal pałacowych o różnej powierzchni oraz ogród liczący ok 3000m2, daje możliwość realizowania zarówno kameralnych przyjęć, jak i wydarzeń do 2500 osób.


Endorfina Foksal słynie z najbardziej prestiżowych eventów w Warszawie. Pałac Zamoyskich to kompleks, dysponujący dwiema salami restauracyjnymi, ogrodem, dużą salą konferencyjną, butikowym hotelem oraz całoroczną oranżerią. Z okien sal pałacowych roztacza się kojący zmysły widok na ogród i fontanny. Jest to idealne miejsce do organizacji szkoleń oraz konferencji. Miejsce zapewnia kompleksową organizację wydarzeń, w której skład wchodzi wyposażenie konferencyjno-sceniczne, scenografia, obsługa, oprawa muzyczna i wszystkie dodatkowe usługi. Do dyspozycji Gości jest również parking.

Pałac Zamoyskich dysponuje ogromną przestrzenią użytkową, którą można wynająć na specjalne życzenie. Miejsce jest idealne, aby zorganizować tu wernisaż, wystawę, sesję zdjęciową, czy nawet pokaz mody. Na przestrzeni lat odbywało się tu wiele takich wydarzeń jak: Gale Playboy’a, imprezy ramówkowe telewizji Polsat, gale wydawnictwa Edipresse, czy pokazy mody młodych projektantek z duetu Bizuu, czy też słynny Bal Francuski.