Sheraton Catering


​Atrakcyjny i elegancki catering, który sprawdzi się idealnie zarówno podczas spotkań biznesowych, konferencji i bankietów, rodzinnych uroczystości w domu, czy imprez w plenerze. Zapewniamy wyśmienite menu oraz wykwalifikowaną obsługę niezależnie od charakteru spotkania i miejsca jego organizacji. 


Catering Sheraton to wszechstronna, kompleksowa obsługa zgodna z polityką zero waste, bazująca na lokalnych produktach od zaufanych dostawców. Szeroki wybór atrakcji kulinarnych i charyzmatyczni kucharze na stacjach live cooking, to gwarancja efektu WOW na każdym cateringu.

Oferta szyta na miarę – nasze propozycje dopasowujemy do preferencji klienta i charakteru konkretnego spotkania. Szanujemy wszystkie preferencje żywieniowe i diety. Zapewniamy ekologiczną zastawę, dekoracje, a także wszystkie elementy niezbędne do pełnej obsługi gastronomicznej.


Najwyższa, pięciogwiazdkowa jakość menu i obsługi gwarantowana standardami sieci Marriott International i dwudziestokilkuletnim doświadczeniem na rynku.

www.sheratoncatering.pl