Winnica Dwórzno


Winnica Dwórzno, zwana „mazowiecką Toskanią”, to największa winnica na Mazowszu i jedna z większych w kraju. Wina gronowe oraz owocowe produkowane są tu tradycyjnymi metodami.

Dwórzno, położone tylko 40 km od Warszawy, jest miejscem czystym ekologicznie. Dzięki otoczeniu natury o każdej porze roku stanowi piękny kierunek enoturystyczny oraz wymarzoną lokalizację na eventy plenerowe i nie tylko. Liczące 50 ha gospodarstwo jest w stanie przyjąć nawet kilka tys. gości, jak w przypadku naszego corocznego Święta Wina.


Nowoczesna hala przetwórni to również miejsce pełne atrakcji. Zwiedzanie jej i poznanie procesu produkcji wina to niezwykle cenne doświadczenie. Przestronne pomieszczenia można zagospodarować w dowolny sposób, dzięki czemu atrakcyjne eventy można organizować przez cały rok.


Atrakcje z polskim winem

Nietuzinkowe eventy z polskim winem organizujemy na terenie całego kraju, nie tylko na miejscu w winnicy. Oferujemy masę oryginalnych usług z dojazdem do klienta, m.in. warsztaty i team-building.

Specjalizujemy się w prowadzeniu degustacji polskiego wina, warsztatach winiarskich, food-pairingowych oraz analizie sensorycznej, a także kolacjach komentowanych. Z chęcią podzielimy się profesjonalną wiedzą na temat świata polskiego wina i uświetnimy dowolną imprezę trunkami najwyższej jakości.


Zapraszamy też do odwiedzenia Winnicy Dwórzno. Zwiedzanie gospodarstwa i przetwórni to niezwykłe przeżycie zaledwie 40 km od Warszawy. Nasi goście mogą dowiedzieć się jak uprawiane i produkowane jest wino w Polsce, a nawet uczestniczyć w tych złożonych procesach. To doskonała okazja na integrację w firmie.

www.dworzno.pl